Cheops reklama a tisk s.r.o.

GRAFIK / GRAFIČKA

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na email: jkopecna@cheopspv.cz. Možná osobní návštěva přímo v sídle firmy v době: 8:00-16:00hod. Více informací na tel. čísle 777 22 14 27. Požadavky: SŠ polygrafická, případně umělecká, výhodou znalost programů Corell, Photoshop, In Design. PD: Po-Pá 7:30-16.00 hod. Nabízíme: stravování zdarma. Pracoviště: Olomoucká 105, Prostějov
Volné místo grafik / grafička pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: GRAFIK / GRAFIČKA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Cheops reklama a tisk s.r.o.
Ulice: Olomoucká 4376
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Kopečná
E-mail: Jana Kopečná
Telefon: +420 777 221 427

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Cheops reklama a tisk s.r.o.