Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

GRAFIK / GRAFIČKA

Pracovní místo ( GRAFIK / GRAFIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na email: jkopecnaatcheopspv.cz. Možná osobní návštěva přímo v sídle firmy v době: 8:00-16:00hod. Více informací na tel. čísle 777 22 14 27. Požadavky: SŠ polygrafická, případně umělecká, výhodou znalost programů Corell, Photoshop, In Design. PD: Po-Pá ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

Řidič sk. C pro Moravu, nástup 25 000! Cítíte se nejlépe za volantem a s řadící pákou v ruce? Chcete pracovat jako řidič pro zajímavou nadnárodní společnost zabývající se výrobou barev a nátěrů? Do distribučního centra v Brně Modřicích hledáme nového kolegu!
Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno včera

Operátor výroby - nástupní mzda 24 000 Kč! Chcete, abyste výsledky Vaší práce potkávali při každodenním životě? Být hrdý na svou práci? Pracovat v dobrém kolektivu? Nevadí Vám práce na tři směny? Tak si nenechte ujít tuto příležitost!
Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno včera

Pracovník do výroby - Grafik / grafička, obsluha tiskárny Náplň práce: - obsluha a údržba tiskařského stroje - příprava grafických dat pro digitální tisk, vytváření grafických náhledů - evidence technické dokumentace - manipulace se sklem Požadujeme: - min. SŠ vzdělání s maturitou - dobrá znalost ...
VV SKLO s.r.o. Křižanov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit