Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

GRAFIK / GRAFIČKA

Pracovní místo ( GRAFIK / GRAFIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na email: jkopecnaatcheopspv.cz. Možná osobní návštěva přímo v sídle firmy v době: 8:00-16:00hod. Více informací na tel. čísle 777 22 14 27. Požadavky: SŠ polygrafická, případně umělecká, výhodou znalost programů Corell, Photoshop, In Design. PD: Po-Pá ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

General Ledger with Polish An international telecommunication company is currently seeking both junior and senior accountants with Polish + English for an exciting role in Brno, Czech Republic.
Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno včera

Customer Support Specialist with ENG - Provide technical support for clients (in English only)- Resolution of various issues, technical troubleshooting- Cooperation with technical departments on advanced issues- Providing customer training- Providing detailed ...
Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno včera

Customer Service Representative with Dutch Are you an English and Dutch speaker looking for an exciting new opportunity? An international company located in Brno is currently seeking candidates with a passion for customer care and a keen eye for detail.
Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit