HANKER Bohemia s.r.o.

Malíř - natěrač

Odeslat

Pracovní náplň
Vyučen v oboru nebo praxe, ŘP skupiny B výhodou.
Kontakt e-mailem, telefonicky
Volné místo malíř - natěrač pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Malíř - natěrač

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HANKER Bohemia s.r.o.
Ulice: U Čápova dvora 3036
Město: Tábor
PSČ: 390 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Pospíchal
E-mail: sekretariat@hanker.cz
Telefon: +420 725 846 703

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HANKER Bohemia s.r.o.