TECHNIK DO SERVISU ve Slověnicích u Lišova

  • Lišov

Pracovní místo ( TECHNIK DO SERVISU ve Slověnicích u Lišova ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká společnost, působící více než 20 let na českém trhu, hledá kandidáta na pozici technika do firemního servisu ve Slověnicích u Lišova
Náplň práce: příjem a vyřizování zakázek, komunikace s řidiči ohledně oprav jejich aut, rozdělování práce jednotlivým mechanikům, komunikace se zákazníky, dodavateli, vyhodnocování práce jednotlivých mechaniků včetně jejich docházky
Místo výkonu práce: Slověnice u Lišova
Pracovní doba: Krátký, dlouhý týden (7:00 hod. - 19:00 hod.)
Co Vám můžeme nabídnout: příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv, kvalitní pracovní zázemí, motivační platové ohodnocení, podporu ve vzdělávání a doporučení konkrétních kurzů i lektorů, automobil i pro soukromé účely, pravidelné teambuildingové akce
Co Vás čeká: budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují, slibujeme, že se nebudete nudit. Budete řešit různorodé požadavky technického oddělení
Co požadujeme: hledáme primárně někoho se znalostí v oboru LKW, praxi v technickém provozu min. 3 roky, ale ani šikovného člověka s menší praxí a zkušeností v oboru nezavrhneme, práce v programech MS Word, Exel a Outlook, zodpovědnou osobu se svědomitým přístupem k práci
Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na stravování, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu, školení, firemní akce
Volné místo technik do servisu ve slověnicích u lišova pro lokalitu Lišov.