Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Manažer/ka oblastní kanceláře

Pracovní místo ( Manažer/ka oblastní kanceláře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8.00 - 17.00 tel. 605 712 210
Pro stávající obchodní tým hledáme manažera obchodní skupiny.
Preferujeme člověka s obchodními i manažerskými zkušenostmi.
Očekáváme zaslání motivačního dopisu se zaměřením na získané zkušenosti a vize týkající se osobního ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Management
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

OBCHODNÍ MANAŽER s NJ pro ČR a zahraničí Jste technický typ a máte zkušenost na obchodní pozici se strojírenským produktem? Jste rozeným obchodníkem a nebojíte se komunikovat v německém jazyce?
Grafton Recruitment s.r.o. Vysoké Mýto, Plný úvazek, Inzerováno včera

IT odborník na zabezpečení sítí, vedoucí pracovník (Network Security Engineer Le První kontakt e-mailem: lenka.ostadalova@axians.com Hledáme IT odborníka na zabezpečení sítí, ideálně s rozsáhlou praxí v IT oboru, preferujeme zkušenost s nástrojem Qualys. Nabízíme pozici vedoucího pracovníka a požadujeme předchozí ...
Axians redtoo s.r.o. Brno, Inzerováno včera

ZUBNÍ TECHNIK - PROVOZNÍ MANAŽER 12.7.2018 - pracovní pozice zubního technika - provozní manažer v laboratoři. Požadujeme vzdělání nebo znalost v oboru zubní technik, příp. příbuzném, ŘP sk. B, německý jazyk výhodou, nikoliv podmínkou. Jedná se o samostatnou práci na plný nebo ...
Maxi DENTAL s.r.o. Břeclav, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit