Manažer/ka prodeje se zaměřením na export sáčků a hotových výrobků

  • Lukavice

Pracovní místo ( Manažer/ka prodeje se zaměřením na export sáčků a hotových výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-zajišťování exportu sáčků a hotových výrobků
Požadavky:
- řidičské oprávnění sk.B,
- aktivní znalost NJ případně dobrá znalost AJ,
- velmi dobré komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, ochotu aktivně se učit novým věcem.
Nabízíke:
zvláštní prémie,příspěvek na stravování,dodatková dovolená(4 dny), možnost výběru výhodnějšího telefonního programu, bezplatné masáže, stabilizační příspěvek ve výši 6.000,-Kč za podmínek: min. 1 rok a déle setrvání v pracovním poměru, max. 5 dnů absence za rok(nemoc,OČR apod.), věrnostní příplatek 4.000,-Kč, služební vozidlo i soukromým účelům, mobilní telefon+notebook.
Kontakt:
telefonicky Po-Pá od 8-14:00 hod., e-mailem.
Volné místo manažer/ka prodeje se zaměřením na export sáčků a hotových výrobků pro lokalitu Lukavice.