Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: vedení jednoduchého a podvojného účetnictví, skladového hospodářství, navádění faktur, objednávek, atd.
Požadavky: znalost podvojného účetnictví, spolehlivost, samostatnost a schopnost učit se, znalost mzdové problematiky a praxe v oboru výhodou, uživatelská znalost PC (operační ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

VÝROBNÍ PRACOVNÍK MEMBRÁN - 21 - 25 000Kč Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti na VELIKOVÉ. Jedná se o nenáročnou výrobu gumových membrán a filtrů. (3 nebo 4 směna). Doprava do společnosti je možná linkami MHD – dobrá dopravní dostupnost (z centra Zlína za 15 min u ...
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

VÝROBNÍ PRACOVNÍK - výdělky 20 - 24 000Kč Hledáme nové pracovnice do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ. Jedná se o práci na 3 směny (po - pá) POKUD NÁM DOPORUČÍTE VAŠEHO KOLEGU, ZNÁMÉHO NEBO KAMARÁDA ZÍSKÁVÁTE BONUS 1 500,-Kč jednorázově na ÚČET
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Účetní - podvojné účetnictví Požadavky: znalost podvojného účetnictví, vedení zakázek, skladové hospodářství (příjemky, výdejky), fakturace - faktury vydané, přijaté, vzájemné zápočty, upomínky, bankovní operace - párování plateb, zaúčtování výpisů, platby CZ a EUR, pokladna - ...
SEA Zlín s.r.o. Zlín, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit