vyšší soudní úředník

  • Strakonice

Pracovní místo ( vyšší soudní úředník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Okresní soud ve Strakonicích přijme 1 absolventa(tku) na pracovní pozici vyššího soudního úředníka s místem výkonu práce Okresní soud ve Strakonicích.

Požadované vzdělání - ukončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo
Podmínky upravuje zákon č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících, v platném znění.

Nepožadujeme praxi. Pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Možný nástup od 1. 9. 2017.

Odměňování dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění - 11. platová třída, plat v rozmezí 18 590 Kč - 27 950 Kč dle počtu let započitatelné praxe

Zájemci se mohou hlásit na tel.:

383 355 101, 606 684 100 - Ing. Blanka Kubelová - ředitelka správy soudu
383 355 108 - Marie Brabcová, personální pracovnice

mbrabcova@osoud.sce.justice.cz
bkubelova@osoud.sce.justice.cz
Volné místo vyšší soudní úředník pro lokalitu Strakonice.