Řezník-uzenář

Pracovní místo ( Řezník-uzenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru, popř. zaučíme.
Volné místo řezník-uzenář pro lokalitu Dobronín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

ŘEZNÍK vyučen v oboru nebo podobném, zaměstnanecké benefity Volné místo řezník pro lokalitu Hluboká nad Vltavou.
MAUZ - výroba s.r.o. Hluboká nad Vltavou, Inzerováno před 2 dny

řezník zvýhodněné nákupy, příplatky na dopravu nemusí být vyučení, praxe výhodou Volné místo řezník pro lokalitu Tábor.
JPB TÁBOR s.r.o. Tábor, Inzerováno před 3 dny

Řezník uzenář Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici: ŘEZNÍK - UZENÁŘ Pracovní náplň: - bourání, kostění, porcování vepřového a hovězího masa - porážka jatečních zvířat - úprava masa na baličce Požadujeme: - vyučení v oboru ...
Kostelecké uzeniny a.s. Kostelec, Inzerováno před 5 dny