instalater - topenář

Pracovní místo ( instalater - topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
praxe minimálně 3 roky. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mail, telefon.
Volné místo instalater - topenář pro lokalitu Lovosice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

INSTALATÉR, TOPENÁŘ INSTALATÉR, TOPENÁŘ Hledáme pracovníky z Mostu a okolí na pozici Instaltér, Topenář. Podmínkou je spolehlivost, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz sk. B. Svářečská zkouška plamenem výhodou. Jsme společnost zabývající se správou a údržbou budov ...
KP servis Most s.r.o. Most, Inzerováno včera

TOPENÁŘ TOPENÁŘ - požadujeme 2 roky praxe u uchazečů bez vyučení - znalost německého jazyka výhodou - ŘP sk. B výhodou - mzda je uvedená včetně diet - místo výkonu práce je celá ČR a ve většině případů NĚMECKO Zaměstnanecké výhody: ke mzdě jsou ...
VM-Instalservis s.r.o. Litvínov, Inzerováno včera

Topenář D Místo výkonu práce: Ústecký kraj Požadavky: - řidičský průkaz sk. B výhodou - vyučení v oboru - praxe v oboru výhodou V případě zájmu volejte p. Havlíka na telefonním čísle: 777 950 969. S doporučenkou se lze hlásit na adrese Kostomlatská 150, ...
Daniel Havlík Světec, Inzerováno včera