instalater - topenář

Pracovní místo ( instalater - topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
praxe minimálně 3 roky. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mail, telefon.
Volné místo instalater - topenář pro lokalitu Lovosice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Instalatéři- topenáři Dostavte se k osobnímu jednání každý pátek od 8,00 - 9,00 hod. (životopis s sebou) Místo výkonu práce - NELUMBO Energy a.s., U vodárny č.p. 277, Otvice 431 11 a celá ČR Požadujeme - chuť pracovat Výhodou znalost práce se solárními systémy, ...
NELUMBO Energy a.s. Otvice, Inzerováno před 3 dny

INSTALATÉR, TOPENÁŘ INSTALATÉR, TOPENÁŘ Hledáme pracovníky z Mostu a okolí na pozici Instaltér, Topenář. Podmínkou je spolehlivost, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz sk. B. Svářečská zkouška plamenem výhodou. Jsme společnost zabývající se správou a údržbou budov ...
KP servis Most s.r.o. Most, Inzerováno před 4 dny

Topenář - instalatér Požadujeme: platný kurz a praxe svařování (ocel, měď, plast), řidičský průkaz sk. B (výhodou), spolehlivost, důslednost, samostatnost, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: příspěvek na stravování, zázemí stabilní společnosti. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Volné ...
TOPAZ CL s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno před 4 dny