KOLTEX COLOR, s.r.o.

Hlavní účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Přemyslova č.p. 686
295 01 Mnichovo Hradiště

Prvotní kontakt: emailem: personalistika@koltex.cz

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Praxe v oboru nutná, znalost mzdového a skladového účetnictví výhodou.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Mnichovo Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 31. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: KOLTEX COLOR, s.r.o.
Ulice: Přemyslova 686
Město: Mnichovo Hradiště
PSČ: 295 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Kolomazníková
E-mail: Alena Kolomazníková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOLTEX COLOR, s.r.o.