obchodní manažer/ka - vratové systémy, stínící technika - žaluzie, rolety, marký

Pracovní místo ( obchodní manažer/ka - vratové systémy, stínící technika - žaluzie, rolety, marký ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Ostrožská 220, 698 01 Veselí nad Moravou. Požadujeme. ŘP, cestujeme po celé ČR, praxe v oboru stínící a garážové techniky (výhodou), logické a technické myšlení - někdy je potřeba zapojit i selský rozum, příjemné vystupování - budeš přeci jen u koncových zákazníků, zodpovědnost - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup