BRIGÁDNĚ - ÚKLID, POKOJSKÁ (VÍKENDY)

Pracovní místo ( BRIGÁDNĚ - ÚKLID, POKOJSKÁ (VÍKENDY) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mlýnický Dvůr č.p. 8, Červená Voda, 561 69 Králíky
Příspěvek na stravování a mnoho dalších výhod
Možnost uzavření DPP
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo brigádně - úklid, pokojská (víkendy) pro lokalitu Červená Voda.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Zedník/údržbář/vlekař Údržbářské práce v penzionu a hotelu, v zimních měsících obsluha vleku. Možno i s partnerkou - pokojská. Možnost ubytování a stravy zdarma. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Volné místo zedník/údržbář/vlekař pro lokalitu Vernířovice.
Roman Šikula Vernířovice, Inzerováno před 3 dny

RECEPČNÍ A POKOJSKÁ Nástup možný ihned. Požadavky: znalost minimálně 1 cizího jazyka, PD pružná v rozmezí 6:00 - 18:00 hod. s možnost i na zkrácený úvazek 4 - 6 hodin. Osobní kontakt po telefonické domluvě v době od 9:00 do 20:00 hod. pan Jelínek tel.: 736 625 151. ...
Michal Jelínek Prostějov, Inzerováno před 4 dny

Pokojská Pracoviště: Legionářská č.p. 1311/21, Olomouc. Nástup možný ihned. Náplň práce: úklid pokojů. Požadujeme: - zodpovědný přístup k práci - příjemné vystupování Nabízíme: - odpovídající finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - personální stravu ...
HOTELPARK STADION a.s. Olomouc, Inzerováno před 4 dny