ČESKÁ POŠTA, státní podnik

Pracovník/ce přepážky- specialista

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: pracovník/ce přepážky specialista
Zkrácený pracovní úvazek.
Popis pozice:
- organizace a řízení veškeré činnosti na poště
- práce na přepážce, zpracování peněžních a listovních zásilek
- zprostředkování služeb pro obchodní partnery
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky na rekreaci
Nástup od 1.11.2017 na dobu určitou, po roce doba neurčitá.
Mzda: 11 000,- až 11 600,- Kč
Kontakt:Puchernová Zdenka, tel.: 318 406 106, e-mail: puchernova.zdenka@cpost.cz
Místo výkonu práce: Pošta Příbram 1
Volné místo pracovník/ce přepážky- specialista pro lokalitu Smolotely.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovník/ce přepážky- specialista

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: ČESKÁ POŠTA, státní podnik
Město: Smolotely

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeňka Puchernová
E-mail: Zdeňka Puchernová
Telefon: +420 318 406 106

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pošta, s.p.