Ariba Czech s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Prosím předem kontaktovat prostřednictvím emailu tereza.vodehnalova@ibs-sro.com
Požadujeme:
Plynulá angličtina, Vynikající písemné, ústní a prezentační dovednosti, zkušenosti v oboru Escalation Management, zkušenosti s řešením nově vzniklých problémových situací v oblasti zákaznického servisu, jejich analyzováním a vypracováváním protikrizových opatření, zkušenosti s vedením projektů výhodou, zkušenosti v mezinárodní společnosti

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: Ariba Czech s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tereza Vodehnalová
E-mail: Tereza Vodehnalová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ariba Czech s.r.o.