číšník/servírka - barista/tka

Pracovní místo ( číšník/servírka - barista/tka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Střílky - wellness restaurace a pizzerie ve Střílkách
- vyučení, praxe výhodou, znalost anglického jazyka výhodou, kladný vztah ke kvalitním potravinám, kávě a novým dovednostem nutností, zodpovědnost, práce na plný úvazek
- benefity: příjemné pracovní prostředí, možnost naučit se novým ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Číšník/servírka z:11.4.2018, a: 13.8.2018 Inf.: Kamil Příhoda 608 740 430, kamil@bowling-centrum.cz Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Kopřivnice.
Bowling centrum Kopřivnice, s.r.o. Kopřivnice, Inzerováno včera

Číšník/servírka z: 21.5.2018, a: 13.8.2018 Týdenní pracovní cyklus Zaměstnanecké výhody: stravenky Info: R. Lacina, tel.: 608 910 777, e-mail: potravinyulaciny@ktknet.cz Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Ženklava.
Potraviny u LACINY, s.r.o. Ženklava, Inzerováno včera

Číšník/ce z.:26.4.2017, a.: 13.8.2018 Požadujeme: příjemné vystupování, dochvilnost, spolehlivost, flexibilita. Nabízíme: mzda + prémie. Info.: na Milfait David, tel.: 605 106 800. Volné místo číšník/ce pro lokalitu Kopřivnice.
David Milfait Kopřivnice, Inzerováno včera