Natures Care CZ s.r.o.

číšník/servírka - barista/tka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Střílky - wellness restaurace a pizzerie ve Střílkách
- vyučení, praxe výhodou, znalost anglického jazyka výhodou, kladný vztah ke kvalitním potravinám, kávě a novým dovednostem nutností, zodpovědnost, práce na plný úvazek
- benefity: příjemné pracovní prostředí, možnost naučit se novým věcem, rozvíjet se a profesně růst, každý den wellness oběd z místních surovin
- písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: shanti.lusikova@naturescare.cz
Volné místo číšník/servírka - barista/tka pro lokalitu Střílky.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: číšník/servírka - barista/tka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Natures Care CZ s.r.o.
Ulice: Zámecká 208
Město: Střílky
PSČ: 768 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Shanti Lusíková
E-mail: Shanti Lusíková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Natures Care CZ s.r.o.