Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Topenář - instalatér

Pracovní místo ( Topenář - instalatér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: platný kurz a praxe svařování (ocel, měď, plast), řidičský průkaz sk. B (výhodou), spolehlivost, důslednost, samostatnost, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: příspěvek na stravování - stravenky 100 Kč/směna, zázemí stabilní společnosti. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Volné místo topenář - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

INSTALATÉR vyhl. 50/78 Sb. není podmínkou, praxe v oboru, ŘP sk. B, práce i o víkendech dle domluvy, mzda dle dohody a odpracovaných hodin, hlásit se předem telefonicky Volné místo instalatér pro lokalitu Liberec.
ZANAP Liberec s.r.o. Liberec, Inzerováno před 5 dny

INSTALATÉR - TOPENÁŘ - ZÁMEČNÍK montáže po ČR i v zahraničí, práce i o víkendech, svářečský průkaz výhodou, vhodné i pro absolventy bez praxe, hlásit se předem telefonicky nebo zaslat životopis e-mailem Volné místo instalatér - topenář - zámečník pro lokalitu Liberec.
R o B a spol. s r.o. Liberec, Inzerováno před 5 dny

Instalatér Podmínkou je vyučení v oboru, alespoň 2 roky praxe na stejné pozici,řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), spolehlivost, samostatnost. Mzda se pohybuje cca kolem 18-20.000 Kč čistého. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: ...
HZ Plus spol. s r.o. Dubí, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit