TOPAZ CL s.r.o.

Topenář - instalatér

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: platný kurz a praxe svařování (ocel, měď, plast), řidičský průkaz sk. B (výhodou), spolehlivost, důslednost, samostatnost, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: příspěvek na stravování, zázemí stabilní společnosti. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Volné místo topenář - instalatér pro lokalitu Česká Lípa.

Požadavky
Zkoušky svařování - plamenem, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - praxe v oboru nutná

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Topenář - instalatér

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TOPAZ CL s.r.o.
Ulice: 2
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Markéta Nováčková
E-mail: novackova@topaz-sro.cz
Telefon: +420 775 172 011

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOPAZ CL s.r.o.