Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Topenář - instalatér

Pracovní místo ( Topenář - instalatér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: platný kurz a praxe svařování (ocel, měď, plast), řidičský průkaz sk. B (výhodou), spolehlivost, důslednost, samostatnost, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: příspěvek na stravování - stravenky 100 Kč/směna, zázemí stabilní společnosti. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Volné místo topenář - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

svářeč plastů SVÁŘEČ PLASTŮ - ŘP sk. B výhodou, samostatnost, čtení výkresové dokumentace. Práce je vhodná pro truhláře, nástrojáře, instalatéry, zámečníky, strojní mechaniky, výhodu je základní znalost CNC obrábění - Stravenky, pitný režim na pracovišti Hlásit ...
PLASTIME.CHEMI s. r. o. Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 3 dny

Stavební instalatéři Instalatér - kontakt telefonicky, nebo emailem. Volné místo stavební instalatéři pro lokalitu Jablonec nad Nisou.
Jiří Kerhart - M E T A - therm Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 3 dny

Topenář - instalatér Místo výkonu práce: Ústí nad Labem, Ústecký kraj doprava zajištěna. Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru. Nabízíme: mzdu 16 800 - 20 000,- Kč., ŘP skup. výhodou. Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání. Volné místo topenář - instalatér pro ...
Bohuslav Marek Ústí nad Labem, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit