Hotel Sport DM s.r.o.

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: SPORT Hotel DM, Dolní Morava č.p. 53, 561 69 Králíky
Nepožadujeme vzdělání v oboru - možnost zaškolení
Nabízíme: nadstandardní finanční a osobní ohodnocení, zajištění ubytování, podnikové stravování, cenové zvýhodnění při využívání služeb hotelu (wellness centrum)
Kontakt: telefonicky 8 - 21 hodin nebo e-mailem
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Dolní Morava.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Hotel Sport DM s.r.o.
Ulice: 53
Město: Dolní Morava
PSČ: 561 69

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Helena Kelnarová
E-mail: Helena Kelnarová
Telefon: +420 602 785 999

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hotel Sport DM s.r.o.