JUDr. Petr Dítě

Advokátní koncipient/advokátní koncipientka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Horní náměstí č.p. 12/19, Olomouc.
Advokátní kancelář JUDr. Petra Dítě, MBA, LL.M., staršího se sídlem v Olomouci, Horní náměstí 19, přijme na hlavní pracovní poměr za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta/advokátní koncipientku.

Požadujeme: ukončené právnického vzdělání v magisterském studijním programu Právo, odborné znalosti, schopnost aplikace teoretických znalostí v praxi, vlastní iniciativu, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, profesionální vystupování a loajalitu + znalost práce na PC a výhodou je řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: jistotu zavedené advokátní kanceláře, výkon praxe v širokém okruhu právnických odvětví pro komplexní praxi advokátní koncipienta a pro řádnou přípravu k advokátním zkouškám, odborný dohled advokátů.

Nástup možný od 1.9.2017.
Mzda: 16.000,- Kč hrubého

Strukturované životopisy zasílejte POUZE na e-mail: tomeckova.simona@adv-kancelar.cz
Volné místo advokátní koncipient/advokátní koncipientka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Advokátní koncipient/advokátní koncipientka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Právo, justice a legislativa , Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: JUDr. Petr Dítě
Ulice: Horní náměstí 12
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: Kontakt

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JUDr. Petr Dítě