barman/ka

Pracovní místo ( barman/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: vzdělání SOU - obor nerozhoduje, praxe nutná
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: Nquyen Van Hai, tel.: 777 565659, e-mail: infoathaistrakonice.cz
Volné místo barman/ka pro lokalitu Strakonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - vzdělání nižší střední odborné. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá. Nástup 1.9.2017. Mzda 13.500,-- Kč hrubého. Kontakt: 775 155 769 p. ...
Barmeral s.r.o. Kaplice, Inzerováno před 2 dny

číšník/servírka, barman/ka - brigáda Kontakt: tel.10:00 - 20:00, předem domluvit svůzku, zájemce o práci zaučíme, vhodné i pro studenty a učně Volné místo číšník/servírka, barman/ka - brigáda pro lokalitu Tábor.
Jaroslav Sedláček Tábor, Inzerováno před 4 dny

BARMAN/KA Do Flek baru hledáme spolehlivého barmana. Požadujeme: praxi, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování Prac. doba: krátký/dlouhý týden. Nabízíme: možnost výplaty každý týden, mzda Kč 120,-/hod + procenta z tržby Bližší informace na ...
Antonín Flíček České Budějovice, Inzerováno déle jak týden