Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

uklízeč/ka výrobních prostor

Pracovní místo ( uklízeč/ka výrobních prostor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Přelouč
Nástup možný IHNED
Náplň práce:
- úklid výrobních prostor (dílna - zámečnická, autoklempířská, sklenářská, montáž, lakovna, čalovna)
- úklid sociálních zařízení
Požadavky:
- nižší střední odborné vzdělání
- čistý výpis z rejstříku trestů
- manuální zručnost, pečlivost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Zaměstnanec úklidu Pracoviště Komorní Hrádek Pouze OZP,Bezúhonnost, První kontakt telefonicky po-pá 9-18 hod. Volné místo zaměstnanec úklidu pro lokalitu Chocerady.
Bartoň a Partner s.r.o. Chocerady, Inzerováno včera

Skladník dělník Místo výkonu: Odolena Voda, Teplická 501 Kontakt: e-mail: personalni@breno.cz !! Vyšší mzda !!Přijmeme větší počet skladníků ( s i bez ŘO k řízení VZV ) do centrálního skladu pro Obchodně logistické centrum Postřižín, Teplická 501, Odolena Voda. ...
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. Odolena Voda, Inzerováno včera

Prodavači ostatního zboží v prodejnách Místo pracoviště: - Chovatelské potřeby, Toušeňská 2032, 250 88 Čelákovice Prvotní kontakt: - tel.: 775 166 425 - e-mail: kucinkova@perritosnacks.eu Upřesňující údaje: - spolehlivost, pečlivost, dobrá komunikace se zákazníkem, flexibilita - ...
Štěpán Kučinka Čelákovice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit