Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

uklízeč/ka výrobních prostor

Pracovní místo ( uklízeč/ka výrobních prostor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Přelouč
Nástup možný IHNED
Náplň práce:
- úklid výrobních prostor (dílna - zámečnická, autoklempířská, sklenářská, montáž, lakovna, čalovna)
- úklid sociálních zařízení
Požadavky:
- nižší střední odborné vzdělání
- čistý výpis z rejstříku trestů
- manuální zručnost, pečlivost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

obsluha strojů Pracoviště: Bukovany manuální zručnost, spolehlivost,zodpovědnost Volné místo obsluha strojů pro lokalitu Bukovany.
WPC-WOODPLASTIC a.s. Bukovany, Inzerováno včera

řidič sk. C Pracoviště: Benešov - areál Mariánovice Hledáme řidiče na pravidelné linky. Soboty, neděle volné. Nejdříve nutné telefonicky domluvit osobní schůzku. Volné místo řidič sk. c pro lokalitu Benešov.
Zdeňka Vycpálková Benešov, Inzerováno včera

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Pracoviště Votice Hledáme šikovné uchazeče na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků. Požadujeme pracovitost a zodpovědnost. Vyučení v potravinářství výhodou, potravinářský průkaz výhodou.Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP, ...
Penkart s.r.o. Votice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit