Projektový/á nákupčí

Pracovní místo ( Projektový/á nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Co budete mít na starosti:
•Podpora vývojových projektů v rámci nákupu
•Zajištění nákupu stanovených nákupních skupin
•Podílení se na rozhodování o strategii dodavatelů
Na co již teď můžete být hrdí:
•VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
•Praxe v nákupu min. 2 roky
•Znalost strojírenských ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Referent logistiky Znáte logistické procesy, práci v SAPu a komunikaci v němčině máte v malíku? Pak se nám přihlaste na pozici Referent logistiky
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

LEKTOR - JUNIOR / ASISTENT ZÁKAZNICKÝCH SLUŽEB Směnnost: 10hodinové nebo 8hodinové směny, jednou za 14 dní víkend Pracovní úvazek: plný Pracovněprávní vztah: HPP Minimální vzdělání: vyučení bez maturity, maturita výhodou Pracovní poměr: 1. 4. 2018 Mzdové rozpětí: nástupní plat 18 500,- až 19 ...
IQLANDIA, o.p.s. Liberec, Inzerováno před 2 dny

Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky | až 60 000 Kč! Máte zkušenosti a praxi s obchodem v oboru stavebnictví? Komunikace s klienty je Vaším denním chlebem a dokážete jednat s manažery nákupu? Pak jste ta pravá osoba!
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny