Vedoucí prodejny

  • Trutnov

Pracovní místo ( Vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude Vaší náplní práce?
péče o zákazníka - od jeho příchodu na prodejnu až po naložení prodaného zboží do auta zákazníka
přímý prodej produktů a aktivní nabídka doplňkového sortimentu
montáž strojů, doplnění provozních tekutin, ukázka funkčnosti, až po vysvětlení ovládání zákazníkovi
odborné informování zákazníků o sortimentu HECHT
poskytování informací o prodejních akcích
pokladní činnost
Co požadujeme?
SŠ nebo vyučen v technickém oboru (nebo fanda do strojů)
pozitivní a vstřícný přístup k zákazníkovi (obchodní duch)
kladný vztah k zahradní technice, praxe v oboru vítána
technická zdatnost ve vztahu k sortimentu
komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědnost a spolehlivost
základní uživatelská znalost práce na PC - MS Windows, MS Office, SW Pohoda – není podmínkou
řidičský průkaz sk. B
trestní bezúhonnost
Co Vám nabízíme?
zázemí rostoucí stabilní české společnosti
pravidelnou pracovní dobu, proplácení přesčasů
zaměstnanecké benefity, stravenky, slevy na sortiment HECHT
nástup možný ihned
pracoviště: Trutnov
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Trutnov.