Nižší účetní všeobecný

Pracovní místo ( Nižší účetní všeobecný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Chceš pracovat z domova?
Chceš si rozvrhnout pracovní dobu sám?
Rád/a si něco přivyděláš?

Potom si to právě ty, koho hledáme.
Sháníme externího specialistu na zadávání a účtování dokladů.
Odměna je individuální v závislosti na počtu zadaných dokladů a časovém fondu.

Vhodné i pro maminky na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod. Máte zájem získat zkušenosti v oblasti podnikových financí? Jste časově flexibilní? Nabízíme skvělou příležitost získat praxi ve finančním oddělení mezinárodní společnosti.
Grafton Recruitment s.r.o. Roztoky, Zkrácený úvazek, Inzerováno před 2 dny

účetní - poloviční úvazek místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny vhodné i pro OZP (bezbariérový přístup) Co ti můžeme nabídnout? nástup možný IHNED,pracovní doba na 4hodiny denně nebo dle dohody,motivující mzdu při nástupu dle zkušeností,navýšení mzdy po zkušební ...
FUJIKOKI CZECH s.r.o. Cítoliby, Inzerováno před 4 dny

Grafton Recruitment s.r.o. Roztoky, Zkrácený úvazek, Inzerováno před 5 dny