SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE , VEDOUCÍ - Bystřice nad Pernštejnem

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE , VEDOUCÍ - Bystřice nad Pernštejnem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- řízení služby (vedení týmu, organizace poskytovaných služeb, zabezpečení provozních záležitostí)
- přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí, jednání se zájemci, vedení individuálního plánování
- vedení dokumentace
Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem a okolí
Nástup: říjen/listopad 2017, popř. dle dohody
Nabízíme:
- pracovní poměr na 1,0 úvazku,
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
- možnost podílet se na rozvoji služby,
- odborné vzdělávání a supervizi,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.,
- předpoklady pro práci s lidmi,
- samostatnost, výborné organizační schopnosti,
- pracovitost, zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis
a koncepci řízení a rozvoje služby v následujících třech letech (max. dvě strany A4) na adresu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou (obálku označte výběrové řízení CHPS) nebo na email jana.kincova@zdar.charita.cz do 10. 9. 2017.
Bližší informace: Mgr. Jana Kincová Křížková, mob.: 777 755 469,
email: jana.kincova@zdar.charita.cz
Volné místo sociální pracovník/ce , vedoucí - bystřice nad pernštejnem pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.