všeobecná sestra/všeobecný ošetřovatel

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( všeobecná sestra/všeobecný ošetřovatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů
na základě doporučení ošetřujícího lékaře
- vedení související dokumentace
- komunikace s lékaři
- organizace služeb poskytovaných pobočkou
Nabízíme:
- práci na plný úvazek (v případě zájmu možnost zkráceného úvazku),
- smysluplnou a kreativní práci,
- možnost podílet se na rozvoji pobočky,
- prostor pro seberealizaci,
- odborné vzdělávání a supervizi,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu,
- předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti,
- samostatnost, výborné organizační schopnosti,
- pracovitost, zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook),
- trestní bezúhonnost.
Uvítáme: praxi u lůžka
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis a motivační dopis na adresu Charitní ošetřovatelská služba, Studentská 4, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo
na email chos@zdar.charita.cz do 1. 10. 2017.
Bližší informace: Barbora Hadrous, vrchní sestra Charitní ošetřovatelské služby,
Volné místo všeobecná sestra/všeobecný ošetřovatel pro lokalitu Velké Meziříčí.