Vlastimil Prajzler

Číšníci a servírky

Odeslat

Pracovní náplň
ČÍŠNÍCI A SERVÍRKY
Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, možnost zaškolení
Nabízíme: stravování
První kotnakt: osobně na pracovišti nebo telefonicky na čísle: 603 323 269
ov.tel.14.11.2017
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Vsetín.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci a servírky

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Vlastimil Prajzler
Ulice: Smetanova 970
Město: Vsetín
PSČ: 755 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vlastimil Prajzler
Telefon: +420 603 323 269

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vlastimil Prajzler