Číšníci a servírky

Pracovní místo ( Číšníci a servírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ČÍŠNÍCI A SERVÍRKY
Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, možnost zaškolení
Nabízíme: stravování
První kotnakt: osobně na pracovišti nebo telefonicky na čísle: 603 323 269
ov.tel.14.11.2017
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Vsetín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Soustružník CNC s praxí Příjmeme do hlavního pracovního poměru na dobu neurčitou - soustružník CNC s praxí,
Nástrojárna Pečky s.r.o. Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Customer Service s NĚMČINOU Pro významného klienta, mezinárodní výrobní společnost hledáme kolegy na pozici CUSTOMER SERVICE.
Grafton Recruitment s.r.o. Vsetín, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

INŽENÝR KVALITY/ STROJÍRENSKÁ AUTOMOTIVE VÝROBA Pro našeho klienta, nadnárodní stabilní společnost sídlící na Vsetínsku hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýra kvality s komunikativní znalostí angličtiny nebo němčiny.