Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADUJEME: samostatnost, manuální zručnost, flexibilitu, spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE: drobné opravy osobních a dodávkových vozidel
NABÍZÍME: závodní stravování
Mzda 20 000 Kč + prémiová složka
V případě nezastižení kontaktní osoby je možné se obrátit na paní Markétu Necudovou 730 899 452, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

UDRŽBA ČISTOTY A FUNKČNOSTI FOREM PRO ODLÉVÁNÍ KOMPONENTŮ DO MOTORŮ Nabízíme: zajímavou práci, mezinárodní pracovní tým, dobré ohodnocení, možnost trvalého vzdělávání a kariérního růstu. Očekáváme vysokou motivaci, zájem, tvořivost, týmovou práci. Místo je vhodné pro absolventy (zejména automechaniky, nástrojaře, ...
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. Písek, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK Požadujeme: vyučení v oboru výhodou, ŘP sk. B Pracovní doba: 1 směna 7:30-16:00; hrubá mzda od 20 000 Kč + osobní hodnocení - vhodné i pro absolventy Volné místo automechanik pro lokalitu Dobev.
AUTO KÁPL s.r.o. Dobev, Inzerováno před 2 dny

AUTOMECHANIK POŽADUJEME: vyučení, min. 2 roky praxe, řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz, oprávnění ke svařování, zdravotní průkaz (možnost jeho získání), časová flexibilita, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem Převážně jednosměnný provoz Nabízíme: ...
Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s. Klatovy, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit