Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADUJEME: samostatnost, manuální zručnost, flexibilitu, spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE: drobné opravy osobních a dodávkových vozidel
NABÍZÍME: závodní stravování
Mzda 20 000 Kč + prémiová složka
V případě nezastižení kontaktní osoby je možné se obrátit na paní Markétu Necudovou 730 899 452, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK Požadujeme: vyučení v oboru Kontakt na tel., e-mail nebo osobní jednání na adrese Písek, Dukelská (za Lesnickou školou) od 7:00 do 16:00 hod. (nejlépe po telefonické domluvě). Volné místo automechanik pro lokalitu Písek.
Lubomír Polanský Písek, Inzerováno před 2 dny

MECHANIK, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH A STAVEBNÍCH STROJŮ - pracoviště Protivín; pracovní doba: 7.00-15.30 hod. - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení Náplň práce: údržba strojů Požadujeme: vyučení v oboru nebo v příbuzném oboru /automechanik apod./, řidičský průkaz skup. B, T, (ŘP ...
AG Blatná, družstvo Protivín, Inzerováno před 3 dny

AUTOMECHANIK, PŘÍJMACÍ TECHNIK/ČKA Kontaktní osoba: p. Heberlein tel.602305024, e-mail heberlein@cbox.cz Požadavky: ŘP min. osobní automobil, angličtina nebo němčina, alspoň základy PC. Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem. Volné místo automechanik, příjmací technik/čka ...
Ing. Pavel Heberlein - AUTO-MOTO SERVIS Hrádek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit