Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/prodavačka

Pracovní místo ( Prodavač/prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: prodejna pekařství, Rokycany, Stehlíkova 350
Požadujeme: střední odborné vzdělání, vyučení v oboru výhodou, praxe nutná, příjemné vystupování
Nabízíme: platové ohodnocení 13.500,- Kč/měs. při plném úvazku. Prodejní doba 4.00 - 9.00 - zkrácený úvazek 25 h/týdně. Pracovněprávní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka Kontakt předem na e-mail: Kadrycz7@baumax.cz bauMax - firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým přístupem. Staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka. Pracovní náplň: starost o kvalitní prezentaci zboží, ...
BM ČESKO s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 3 dny

prodavačka místo výkonu práce: Nové Sedlo 2 místo vhodno pro OZZ a OZP prodej lahůdek, uzenin a koloniálu příjem zboží kontakt: pokorny.a@seznam.cz, 603284528 od 8-16 hod. Volné místo prodavačka pro lokalitu Nové Sedlo.
Pekárna Kněževes, s.r.o. Nové Sedlo, Inzerováno před 4 dny

Prodavačka Místo výkonu práce:Prodejna smíšeného zboží Peruc čp. 312 Kontakt: 415215208, e-mail: stulova.jitka@jednota.podborany.cz Uchazeči se po prvním tel. hovoru domluví na následné schůzce. Volné místo prodavačka pro lokalitu Peruc.
JEDNOTA, spotřební družstvo v Podbořanech Peruc, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit