Číšník, servírka

Pracovní místo ( Číšník, servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava Radvanice

Kontakt: osobně, emailem, telefonicky PO-PÁ 8:00-16 hod.

Směnnost: krátký - dlouhý týden

Hledámě 2 pracovníky/ce na pozici číšník/servírka

Pozice je vhodná pro absolventy středních škol.
Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšník/servírka Pracoviště: V hlinkách č.p. 930/11, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe v oboru. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Olomouc.
KAMEL CLUB s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Číšník/servírka Pracoviště: Dolany č.p. 680. Nástup možný ihned. Vzdělání nebo praxe v oboru vítány. Možnost pracovního poměru nebo DPP. Nástupní hrubá mzda u PP: 18.000 - 21.000 Kč + odměny. U DPP 100 Kč/hod. První kontakt POUZE telefonicky. Volné místo ...
P+J BLÁHA, s.r.o. Dolany, Inzerováno včera

Číšník/servírka Pracoviště: Hotel Zámek Velká Bystřice. Nástup možný ihned. Požadujeme: - Vyučení v oboru nebo minimálně 4 roky praxi - Zkušenosti s prací v hotelu nebo restauračním zařízení výhodou - Samostatnost, časovou flexibilitu - Příjemné vystupování, ...
HOTEL TENNIS CLUB s.r.o. Velká Bystřice, Inzerováno včera