Ing. Ivo Hila

Číšník, servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava Radvanice

Kontakt: osobně, emailem, telefonicky PO-PÁ 8:00-16 hod.

Směnnost: krátký - dlouhý týden

Hledámě 2 pracovníky/ce na pozici číšník/servírka - nástup 14. 9. a 30. 9. 2017.

Pozice je vhodná pro absolventy středních škol.
Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník, servírka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Ing. Ivo Hila
Ulice: Těšínská 1382
Město: Ostrava
PSČ: 716 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivo Hila
E-mail: Ing. Ivo Hila
Telefon: +420 605 262 939

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Ivo Hila