Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pekaři

Pracovní místo ( Pekaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt:
telefonicky: p. Kerecman Martin, tel.: 321 728 771od 7.00 do 14.00
e-mailem: kolinska-pekarnaatcentrum.cz
osobně: Po - Pá 8:00 - 12:00, Brankovická č.p. 113 Kolín

Přijmeme pekaře.
Požadujeme: šikovnost, orientaci v potravinářském provozu. Vyučení nebo praxe v oboru výhodou. Nabízíme ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

řidič sk. B místo výkonu práce: Pekařská č.p. 598/1, 155 00 Praha 5 kontakt: Cimrhaklová Zdena, tel.: 251175118, e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz řidičský průkaz sk. B Volné místo řidič sk. b pro lokalitu Praha.
UNITED BAKERIES a.s. Praha, Inzerováno včera

Expedient (skladník) místo výkonu práce: Pekařská č.p. 598/1, 155 00 Praha 5 kontakt: Cimrhaklová Zdena, tel.: 251175118, e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz Volné místo expedient (skladník) pro lokalitu Praha.
UNITED BAKERIES a.s. Praha, Inzerováno včera

Pomocní dělníci ve výrobě místo výkonu práce: Pekařská č.p. 598/1, 155 00 Praha 5 kontakt: Cimrhaklová Zdena, tel.: 251175118, e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz Volné místo pomocní dělníci ve výrobě pro lokalitu Praha.
UNITED BAKERIES a.s. Praha, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit