Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pekaři

Pracovní místo ( Pekaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt:
telefonicky: p. Kerecman Martin, tel.: 321 728 771od 7.00 do 14.00
e-mailem: kolinska-pekarnaatcentrum.cz
osobně: Po - Pá 8:00 - 12:00, Brankovická č.p. 113 Kolín

Přijmeme pekaře.
Požadujeme: šikovnost, orientaci v potravinářském provozu. Vyučení nebo praxe v oboru výhodou. Nabízíme ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

pracovník/ce obchodního provozu - obsluha pekárny, doplňování zboží a kontrola záručních lhůt - otevírací doba PO-NE 7-22 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo pracovník/ce obchodního provozu pro lokalitu Chotěboř.
Tesco Stores ČR a.s. Chotěboř, Inzerováno před 3 dny

Aplikační specialisté Místo výkonu práce: Pekařská č.p. 695/10 Kontakt: Klein Jiří, e-mail: klein.jiri@kite.cz podpora informačního systému pro letecké společnosti znalost SQL, práce s MS SQL a Oracle komunikace s vývojáři, analytiky a uživateli při řešení ...
KITE Systems s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Senior programátoři Místo výkonu práce: Pekařská č.p. 695/10 Kontakt: Klein Jiří, e-mail: klein.jiri@kite.cz znalost C#, SQL, Visual Studio komunikativnost, týmová práce vhodné i pro absolventy plat dle výkonu a schopností profesní růst zajištěn pracoviště u ...
KITE Systems s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit