Marketingový manažer/ka

  • Chropyně

Pracovní místo ( Marketingový manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Chropyně
- Požadujeme: SŠ/VŠ, znalost AJ, znalost MS Office, praktická znalost grafických programů (Photoshop, GIMP, Illustrator apod.), vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, kreativita, výborné komunikační schopnosti, znalost marketingových a obchodních strategií, jejich tvorba a realizace, znalost marketingových nástrojů, kreativní myšlení a nadšení pro práci
- Náplň práce: plánování, realizace a vyhodnocování marketingových kampaní společnosti ,návrhy a realizace pravidelného emailového newsletteru, tištěných podkladů, práce v propagačních podkladech – prezentace, vizitky, letáky, plakáty – korektury, práce s grafikou - tvorba produktových fotografií,příprava veletržních expozic, odpovědnost za správu a rozvoj webových stránek společnosti, podíl na budování celkové corporate identity.
- Nabízíme: možnost profesního růstu v rámci firmy, vzdělávání, příjemný tým spolupracovníků
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Volné místo marketingový manažer/ka pro lokalitu Chropyně.