Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mobilprovas, HM Tesco, Chebská 870/23, 353 01 Mariánské Lázně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba v režimu krátký x dlouhý týden od 9:00-20:00hod (v jednom týdnu pracujete Po, Út, Pá, So, Ne, ve druhém týdnu pak pouze St, Čt).

Pro naši zavedenou prodejnu v HM Tesco Mariánské Lázně hledáme šikovného/šikovnou prodejce/prodejkyni.

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha zákazníků na prodejně
- prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
- komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
- práce na PC a na internetu
- příjem a vyřizování reklamací
- administrativa, starost o chod prodejny
- znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme).

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
- příjemné pracovní prostředí v nové prodejně
- možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
- motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
- pravidelné soutěže (několikrát do roka) v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
- slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
- zajímavá a dobře ohodnocená práce
- možnost nástupu IHNED
- plat až 27.000,- Kč, nástupní plat Kč 24.600,- Kč
- bonusy/prémie
- provize z prodeje
- sleva na firemní výrobky/služby.

POŽADUJEME:
- dobré komunikační a prezentační schopnosti,
- příjemné vystupování a vzhled,
- zkušenosti v oblasti prodeje výhodou,
- znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, internet,
- optimismus, morální a trestní bezúhonnost,
- spolehlivost a zodpovědnost,
- chu