střihač/ka

Pracovní místo ( střihač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- obsluha řezacích automatů a pokládacích strojů
- SŠ s maturitou nebo výuční list v textilním oboru výhodou (nevyučené zaškolíme), samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, snaha učit se novým věcem, ochota fyzicky pracovat
- dvousměnným ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Střihačka Místo vyhrazené pro osobu se zdravotním znevýhodněním: stříhání, pokládání a natahování látek, práce s ruční pilou, práce vestoje, nutná počítačová gramotnost (obsluha cutteru - zaučíme); pracovní doba od 6.00 h do 14.00 h, nutná zručnost; při ...
DITA výrobní družstvo invalidů Tábor, Inzerováno před 3 dny

šička, pracovník pro stříhárnu Místo výkonu práce: Slavonice; základní vzdělání + zapracování na pozici šička; na dobu neurčitou; pracovní doba 6:00-14:00 hod.s možností úpravy; úkolová mzda; Volné místo šička, pracovník pro stříhárnu pro lokalitu Slavonice.
OTAVAN Třeboň a.s. Slavonice, Inzerováno před 5 dny

Krejčová, švadlena, střihačka Místo výkonu práce: Horka 147, Chrast u Chrudimi 538 51. NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o práci v šicí dílně, přesněji o střihačské práce pro českou značku BUGA - Original Czech Fashion. POŽADAVKY: praxe v textilní výrobě. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: odpovídající ...
Ing. Ondřej Šindler Horka, Inzerováno před 5 dny