P L E A S a.s. střihač/ka

střihač/ka

Odeslat

Pracovní náplň
- obsluha řezacích automatů a pokládacích strojů
- SŠ s maturitou nebo výuční list v textilním oboru výhodou (nevyučené zaškolíme), samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, snaha učit se novým věcem, ochota fyzicky pracovat
- dvousměnným pracovní režim (05.30-13.30, 13.30-21.30 hod., noční směna pouze v případě potřeby: 21.30-05.30 hod.)
- prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
- tel. nebo osobní kontakt (osobní vrátnice) mezi 7. a 15. hodinou
Volné místo střihač/ka pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: střihač/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: P L E A S a.s.
Ulice: Havířská 144
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Heřmánková
E-mail: Dagmar Heřmánková
Telefon: +420 569 463 304,569 463 215

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: P L E A S a.s.