DĚLNÍK/-ICE - KOVOVÝROBA

  • Hronov

Pracovní místo ( DĚLNÍK/-ICE - KOVOVÝROBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Nástupní mzda: 120,- Kč/hodina, tj. cca 20.000,- Kč hrubého, po zaučení (cca 1-2 měsících) další navýšení mzdy a odměny.
Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2 stupněm invalidity.
Požadavky: manuální zručnost; pracovitost a zájem pracovat; praxe ve výrobní společnosti nebo vyučení (strojírenského nebo technického směru) výhodou; svářečské oprávnění a oprávnění pro VZV výhodou, není ale podmínkou.
Další požadavky: pečlivost, komunikativnost. Ochota a časová flexibilita je vítána.
Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, odměny, běžnou dovolenou - 4 týdny. Zaškolení nových zaměstnanců samozřejmostí.
Kontakt telefonicky - pan Bittner Klaus, tel.: 602 968 253.
Volné místo dělník/-ice - kovovýroba pro lokalitu Hronov.