Základní škola Nižbor

ASISTENT/KA PEDAGOGA A VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY

Odeslat

Pracovní náplň
ASISTENT/KA PEDAGOGA A VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY - Místo výkonu práce: Nižbor. Upřesňující informace: 2 pracovní poměry - vychovatelka školní družiny (20 hod./týden) a asistentka pedagoga (20 hod./týden). Požadavky: dokončené střední odborné vzdělání - vychovatelství a kurz pedagoga. Kontakt: osobně (Po-Pá: 8:00 - 15:00 hod.), tel. či e-mailem.
Volné místo asistent/ka pedagoga a vychovatel/ka školní družiny pro lokalitu Nižbor.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ASISTENT/KA PEDAGOGA A VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Nižbor
Ulice: Školní 25
Město: Nižbor
PSČ: 267 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Alena Smolková
E-mail: Mgr. Alena Smolková
Telefon: +420 311 693 265

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Nižbor