Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENT/KA PEDAGOGA A VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY

Pracovní místo ( ASISTENT/KA PEDAGOGA A VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ASISTENT/KA PEDAGOGA A VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY - Místo výkonu práce: Nižbor. Upřesňující informace: 2 pracovní poměry - vychovatelka školní družiny (20 hod./týden) a asistentka pedagoga (20 hod./týden). Požadavky: dokončené střední odborné vzdělání - vychovatelství a kurz pedagoga. Kontakt: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Asistenti - účetní Pozice: asistenti - účetní Lze i na zkrácený úvazek (6 hodin denně). Nevyžadujeme praxi, stačí vzdělání. Nástup: od 2.1.2019. Mzda: 16 300,- až 17 000,- Kč Kontakt: Brázdová Lenka, tel.: 775 562 388, e-mail: brazdova@finvest.cz, i osobně (náměstí ...
FINVEST PŘÍBRAM s.r.o. Příbram, Inzerováno dnes

ASISTENTI LOGISTIKY ASISTENTI LOGISTIKY - Místo výkonu práce: Hořovice. Náplň práce: denně koordinovat logistické úkoly, sledovat termíny dodaní zboží, monitorovat stavy zboží, udržovat vztahy a komunikaci s tuzemskou státní správou, s odpovědnými osobami ve všech ...
CYMEDICA, spol. s r.o. Hořovice, Inzerováno dnes

porodní asistentky bez specializace CZ-ISCO 32220 Porodní asistentky bez specializace. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, místo vhodné i pro profese všeobecná sestra. Volné místo porodní asistentky bez specializace pro lokalitu Stod.
Stodská nemocnice, a.s. Stod, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit