Mamelom s.r.o.

Bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště v rámci celé ČR
řidičský průkaz skupiny C, strojní průkaz na kolové nakladače
Hlásit se telefonicky
Volné místo bagrista pro lokalitu Háj u Duchcova.

Požadavky
Obsluha stavebních strojů - nakladače - kolové, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Mamelom s.r.o.
Ulice: Duchcovská 284
Město: Háj u Duchcova
PSČ: 417 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Martin Vágner
E-mail: Ing. Martin Vágner
Telefon: +420 603 141 697

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mamelom s.r.o.