Trainee - marketingové akce Karlovy Vary

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Trainee - marketingové akce Karlovy Vary ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TRAINEE - MARKETINGOVÉ AKCE - dohoda o provedení činnosti

Pracoviště: Karlovy Vary nebo Plzeň

Náplň práce:
- aktivní oslovování lidí v rámci marketingových akcí VZP
- předávání informací klientům a budoucím klientům o našich službách a produktech
- rozdávání a aktivní komunikace propagačních materiálů

Požadujeme:
- brigáda je určena pro studenty VŠ nebo absolventy VŠ do dvou let od ukončení
- milé a vstřícné vystupování, zároveň ale profesionální chování
- umění komunikovat s cizími lidmi a vést rozhovor s cílenou nabídkou
- délka trvání brigády: denně v pracovní dny měsíce září, následně dle domluvy

Nabízíme:
- šanci poznat, jak to vypadá uvnitř největší pojišťovny v ČR
- spolupráci formou DPČ
- získání zajímavé pracovní zkušenosti

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás, nejpozději do 20. 8. 2017 na e-mail: plzenskykraj.prace@vzp.cz
Volné místo trainee - marketingové akce karlovy vary pro lokalitu Karlovy Vary.