Trenér-ka/školitel-ka elektrického ručního nářadí

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Trenér-ka/školitel-ka elektrického ručního nářadí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
•Provádění školení prodejců a koncových zákazníků.
•Organizace a příprava školení.
•Příprava školících fólií.
•Předvádění u koncových zákazníků.
•Příprava a zajištění výstav veletrhů.
•Technická podpora obchodní sítě a koncových zákazníků (hot line).
Kvalifikační a další požadavky:
•Ukončené SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru.
•Osobnost s přesvědčivým vystupováním a samostatností.
•Komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka.
•Uživatelská znalost práce na PC (MS Office).
•ŘP skupiny B.
•Časová flexibilita a ochota cestovat.
•Čistý trestní rejstřík.
Nabízíme:
•Zázemí stabilní společnosti.
•Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, věrnostní odměny,
penzijní připojištění a další).
Volné místo trenér-ka/školitel-ka elektrického ručního nářadí pro lokalitu Česká Lípa.