Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Technik agronom provozní

Pracovní místo ( Technik agronom provozní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Vojenice č.p. 80
Požadujeme: středoškolské vzdělání, odborné znalosti, práce s lidmi
Nabízíme: platové ohodnocení od 23.000,- Kč/měs. Samozřejmostí je služební mobil, auto,
příspěvek na stravu, po roce důch. připojištění
Kontakt: Vítek Pavel Ing., tel.: 371 796 511, e-mail: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyk MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: czjob@conduent.com Kontaktní osoba: Yatskovska Mariia, (tel.: 770 131 898) NÁPLŇ PRÁCE: jako specialista zákaznické/technické podpory budete zodpovědný za vstřícnou a efektivní telefonickou ...
ACS Czech Republic s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Zemědělský technik, práce v rostlinné výrobě Pracoviště Ostředek Volné místo zemědělský technik, práce v rostlinné výrobě pro lokalitu Ostředek.
Společnost pro zemědělskou výrobu Ostředek, a.s. Ostředek, Inzerováno dnes

PLC PROGRAMÁTOR | SIMATIC Jste zkušený PLC programátor a máte dost korporátních firem, kde Vám chybí osobní přístup?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit