FINANČNÍ SPECIALISTA/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( FINANČNÍ SPECIALISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme schopné a komunikativní posily do dynamického a perspektivního týmu v Hradci Králové, Městci Králové, Jičíně, Hořicích, Novém Bydžově + okolí.
Chcete, aby Vaše práce dávala smysl? Chcete pomáhat druhým? Chcete zajišťovat finanční budoucnost druhým? Rádi komunikujete a poznáváte nové tváře? Baví vás čísla? Chcete se orientovat v hypotékách, pojištěních a investicích? Pak hledáme právě vás

- PP na dobu neurčitou nebo dohoda o pracovní činnosti, nástup září, říjen (dle domluvy)
- Požadujeme: SŠ s maturitou, komunikace, zodpovědnost
- Nabízíme: nabízíme fixní bonusy + dvojitou provizní složku k tomu, příjemný kolektiv, práce s financemi a pojištěním, flexibilní pracovní doba podle Vašeho času, velmi stabilní firma, jistota práce a nadstandardní výdělky, měsíčně 20.000 Kč
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: Antonie.jarosova@allianz.cz
Volné místo finanční specialista/-ka pro lokalitu Hradec Králové.