Allianz pojišťovna, a.s.

FINANČNÍ SPECIALISTA/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme schopné a komunikativní posily do dynamického a perspektivního týmu v Hradci Králové, Městci Králové, Jičíně, Hořicích, Novém Bydžově + okolí.
Chcete, aby Vaše práce dávala smysl? Chcete pomáhat druhým? Chcete zajišťovat finanční budoucnost druhým? Rádi komunikujete a poznáváte nové tváře? Baví vás čísla? Chcete se orientovat v hypotékách, pojištěních a investicích? Pak hledáme právě vás

- PP na dobu neurčitou nebo dohoda o pracovní činnosti, nástup září, říjen (dle domluvy)
- Požadujeme: SŠ s maturitou, komunikace, zodpovědnost
- Nabízíme: nabízíme fixní bonusy + dvojitou provizní složku k tomu, příjemný kolektiv, práce s financemi a pojištěním, flexibilní pracovní doba podle Vašeho času, velmi stabilní firma, jistota práce a nadstandardní výdělky, měsíčně 20.000 Kč
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: Antonie.jarosova@allianz.cz
Volné místo finanční specialista/-ka pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FINANČNÍ SPECIALISTA/-KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Management, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Allianz pojišťovna, a.s.
Ulice: U Koruny 1742
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Antonie Jarošová
E-mail: Antonie Jarošová
Telefon: +420 608 718 058

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Allianz pojišťovna, a.s.