Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PROGRAMÁTOR/KA SOFTWARE - Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/KA SOFTWARE - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*Požadujeme: - znalost programovacího jazyka Java a další; znalost databází;
Náplň: - programování a výroba software.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: elvisatelvi.cz nebo volejte na tel. číslo: 602 526 130.
Volné místo programátor/ka software - žďár nad sázavou pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Programátoři počítačových aplikací První kontakt e-mailem Požadavky: Ukončené bakalářské vzdělání v oboru matematika, znalost kazaštiny na úrovni rodilého mluvčího Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo programátoři počítačových aplikací pro lokalitu Brno.
Red Hat Czech s.r.o. Brno, Inzerováno před 2 dny

PROGRAMÁTOR CNC 16.1/27.12.2017 - programování CNC strojů. ZŠ/vyučen, vhodné i pro absolventy. Dvousměnný provoz 6.00 - 14.00 - 22.00 hod. KONTAKT: Schejbalová Jana Ing., tel.: 734 254 707, schejbalova@transroll.cz Místo výkonu práce: Lednice Volné místo ...
TRANSROLL - CZ, a.s. Lednice, Inzerováno před 2 dny

Technici programátoři - Programátor PLC (1711003) Programátor PLC (1711003) Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SŠ vzdělání technického směru – obor elektro/automatizace - máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb (min. § 6) - vyznáte se v: - PLC řídících systémech: Beckhoff, Siemens, Möller ...
GASL CZ s.r.o. Prostějov, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit