OSOBNÍ ASISTENT/KA

  • Javorník

Pracovní místo ( OSOBNÍ ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme 2 místa osobní asistence do domácnosti k 33 letému muži po úrazu, který je upoután na lůžko.
MÍSTO VÝKONU: Javorník - 10 km od Vysokého Mýta
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: osobní hygiena, podání stravy, umět ovládat počítač, drobný úklid, pomoci klientovi se vším, co bude potřebovat.
PRACOVNÍ DOBA: od pondělí do pátku od 7.00 do 14 .00 hodin, s tím že jeden týden by pracovala jedna asistentka a druhý týden druhá (nebo střídání dle domluvy).V domácnosti bude vždy přítomna matka nebo otec klienta, a když bude potřeba, asistentce pomůže.
POŽADUJEME:
- empatické chování
- kurz pro pracovníky v sociálních službách a alespoň minimální praxi se zdravotně postiženými osobami
Dle domluvy DPP nebo DPČ
KONTAKT: paní Jiřincová telefonicky, e-mailem nebo osobně v době od 7.30 do 16.00 hodin na pracovišti - Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, Čs. armády 1181, 562 01 Ústí nad Orlicí
Volné místo osobní asistent/ka pro lokalitu Javorník.