Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy

  • Vestec

Pracovní místo ( Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SINEKO Engineering s.r.o. je spolehlivá, procesně řízená společnost s trvalým rozvojem užitných
vlastností svých výrobků. Jako přední výrobce plastových jímek dešťových a odpadních vod působící na trhu od roku 2003, si zakládáme na trvale vysoké kvalitě a jakosti svých výrobků, což nám umožňuje, abychom svým zaměstnancům poskytli ty nejlepší pracovní podmínky, finanční jistotu, stabilitu a zázemí zavedené silné společnosti.

Pracovní náplň:
o rozvoz firemních plastových výrobků k zákazníkům
o pouze denní jízdy (denní návraty zpět)
Požadujeme:
o manuální zručnost
o časová flexibilita
o znalost práce s VZV (platný průkaz není podmínkou)
o řidičský průkaz sk. B, E
Nabízíme:
o férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci
o rodinnou atmosféru
o příjemné a čisté pracoviště
o mzdu vždy a včas
o možnost osobního růstu
o vlastní přidělené vozidlo (nestřídá se)
o stravenky
o dlouhodobé a stabilní zaměstnání
Volné místo řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) pro lokalitu Vestec.