Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Šéfkuchař-ka

Pracovní místo ( Šéfkuchař-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Přijmeme šikovného šéfkuchaře-ku na HPP pro zavedenou jídelnu v Moravanech u Brna. Požadujeme vzdělání v oboru kuchař a praxi ve stravovacím provozu. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v blízkosti Brna, přátelský kolektiv, pracovní dobu od pondělí do ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

kuchař/ka Pracoviště: Tvoršovice Požadujeme: vyučení a základní praxe v oboru, spolehlivost, časovou flexibilitu, schopnost komunikace v kolektivu. Zaměstnanecké výhody):využívání firemního wellnessu, posilovny apod., možnost golfové hry, flexibilní volno dle ...
Golf Konopiště a.s. Bystřice, Inzerováno dnes

KUCHAŘ/-KA KUCHAŘ/KA V případě zájmu volejte na tel.: 608 555 091 p. Horáček. Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Nová Paka.
Mgr. David HORÁČEK Nová Paka, Inzerováno dnes

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Místo pracoviště: - Obchodní 113, Čestlice Prvotní kontakt: - tel.: 602 711 768 Upřesňující údaje: - znalost asijské kuchyně Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Čestlice.
YU FENG, s.r.o. Čestlice, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit