Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Šéfkuchař-ka

Pracovní místo ( Šéfkuchař-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Přijmeme šikovného šéfkuchaře-ku na HPP pro zavedenou jídelnu v Moravanech u Brna. Požadujeme vzdělání v oboru kuchař a praxi ve stravovacím provozu. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v blízkosti Brna, přátelský kolektiv, pracovní dobu od pondělí do ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI Směnnost: dvousměnný provoz; Pá, So - noční provoz. Turečtina výhodou. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: spicanova.pavlina@seznam.cz Místo výkonu práce: Tyršova 234, 547 01 Náchod. Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Náchod.
Cafer Yalçin Náchod, Inzerováno včera

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ (HOTEL HOLZBECHER) Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Nabízené výhody: zaměstnanecká strava. Kontakt - p. Ouředník Jan, tel.: 777 225 812 (každý den od 10:00 hod.), e-mail: hotel@zlic.cz (zaslání ...
Jana Ouředníková Česká Skalice, Inzerováno včera

POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA (HOTEL HOLZBECHER) Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Nabízené výhody: zaměstnanecká strava. Kontakt - p. Ouředník Jan, tel.: 777 225 812 (každý den od 10:00 hod.), e-mail: hotel@zlic.cz (zaslání ...
Jana Ouředníková Česká Skalice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit