Manažer(ka) obchodního oddělení

  • Vnorovy

Pracovní místo ( Manažer(ka) obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma FLAJZAR, s.r.o. více než 20 let vyvíjí, vyrábí a prodává elektronická zařízení. Mezi své TOP výrobky řadí elektronické signalizátory pro rybáře prodávané pod značkou FISHTRON a GSM komunikátory pro zabezpečení objektů prodávané pod značkou EMA.
V současné době hledáme člověka na pozici:
Máte rád(a) plánování, marketing a nutně k Vaší spokojenosti potřebujete vidět výsledky? Chcete budovat značku?
Jako Manažer(ka) obchodního oddělení u nás budete mít za úkol nastavit strategii pro vstup našich rybářských produktů hlavně na trhy: UK, Španělsko, Německo, Francie, Maďarsko a za potencionálními zákazníky se rozjet do těchto zemí.
Budete mít na starost udržování stávajících zákazníků pro rybářské výrobky.
Obchodní tým, který budete vést, je malý, proto bude nutná vzájemná výpomoc a součinnost všech členů týmu.
Pro tuto pozici by Vám neměly chybět:
- Prokazatelné obchodní zkušenosti
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Schopnost dělat rozhodnutí, za které umíte převzít odpovědnost
- Řidičský průkaz skupiny B
Hlavní pracoviště je sídlo společnosti FLAJZAR, s.r.o. ve Vnorovech, kde bude nutná Vaše přítomnost, pokud nebudete na služební cestě.
Mzda je pouze orientační, bude záviset na Vašich zkušenostech a výsledcích.
Volné místo manažer(ka) obchodního oddělení pro lokalitu Vnorovy.