SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
- Znalost procesů vstřikování plastů
- Praxe v oboru min. 2 roky
- Praxe na pozici seřizovače vstřikovacích lisů a v automobilovém průmyslu výhodou
- Platný vazačský a jeřábnický průkaz
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Uživatelská znalost PC
Náplň práce:
- Seřizování a optimalizace vstřikovacích lisů v rámci zavádění a průběhu výroby dle výrobních specifikací
- Výměna vstřikovacích nástrojů (forem) a seřízení vstřikovacího lisu
- Řešení problémů ve výrobním procesu
- Zodpovědnost za správnou výrobu podle technologických postupů
Nabízím:
- Hlavní pracovní poměr
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Příspěvky na stravování – stravenky
- Příspěvky na penzijní připojištění
Volné místo seřizovač vstřikovacích lisů pro lokalitu Liberec.