Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OPERÁTOR/-KA VÝROBNÍ LINKY

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA VÝROBNÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:4/10/2017
Požadavky: manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost a zodpovědnost.
Náplň práce: obsluha CNC stroje, manipulace s materiálem a polotovary, kontrola materiálu a hotových výrobků, odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů, komunikace s ostatními ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - ZLÍN za 22 000 - 25 000Kč Hledáme nové pracovnice do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ. Jedná se o práci na 3 směny (po - pá) POKUD NÁM DOPORUČÍTE VAŠEHO KOLEGU, ZNÁMÉHO NEBO KAMARÁDA ZÍSKÁVÁTE BONUS 1 500,-Kč jednorázově a IHNED.
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno včera

OPERÁTOR KVALITY (s řidičským průkazem sk.B, Nošovice) Máte řidičské oprávnění sk.B? Chcete pracovat v čistém prostředí na kontrole nových osobních aut?
Grafton Recruitment s.r.o. Frýdek-Místek, Plný úvazek, Inzerováno včera

Všeobecná sestra na interní oddělení s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM Kvalifikační požadavky: •odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. •zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb. •v posledních deseti letech minimálně 3 roky praxe na interním oddělení Nabízíme: •100 000 Kč náborový příspěvek ...
Karvinská hornická nemocnice a.s. Karviná, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit