Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OPERÁTOR/-KA VÝROBNÍ LINKY

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA VÝROBNÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:4/10/2017
Požadavky: manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost a zodpovědnost.
Náplň práce: obsluha CNC stroje, manipulace s materiálem a polotovary, kontrola materiálu a hotových výrobků, odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů, komunikace s ostatními ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Práce ve výrobě s ubytováním - KOLÍN, až 29 100 Kč + benefity Chcete práci za lepší mzdu, 5 týdnů dovolené a 13. plat k tomu? Pak na nic nečekejte a kontakujte nás!
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

SKLADNÍK PROSTĚJOV 22 000 Kč SKLADNÍCI - NEVÁHEJTE! MÁME PRO VÁS SOLIDNÍ PRÁCI. Pro výrobu plastů v Prostějově hledáme SKLADOVÉ OPERÁTORY a SKLADNÍKY VZV.
Grafton Recruitment s.r.o. Olomouc, Plný úvazek, Inzerováno včera

OPERÁTOR EDM * KO: Matěj Žurek, životopis zašlete na e-mail: info@cnc-pama.cz. SOU/SŠ technického zaměření, znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost. Pracoviště Opava, nástup ihned. Náplň práce: obsluha a programování ...
CNC PAMA group s.r.o. Opava, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit