ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA pro nově vznikající restauraci v centru Hradce Králové
- PP na dobu neurčitou nebo brigádní výpomoc, nástup možný od 1. 11. 2017
- Náplň práce: obsluha hostů restaurace a práce s tím spojené
- Požadujeme: spolehlivou osobnost se zájmem o stálou práci v restauraci; vyučení v oboru je výhodou, ale není podmínkou; praxe v oboru minimálně 1 rok (nabízíme možnost zaučení); zápal pro danou profesi, pracovitost, loajalitu, nekonfliktnost; pozitivní přístup k hostům; AJ na komunikativní úrovni je výhodou; zájem o sebevzdělání v oboru
- Nabízíme: zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí; možnost kariérního růstu v rámci řetězce restaurací; výborné platové ohodnocení s motivační složkou mzdy dle odbornosti a pracovního nasazení; stravování za zvýhodněnou cenu; systém zaměstnaneckých benefitů; práce v turnusech; zázemí ekonomicky silné firmy; možnost karierního růstu
- V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na e-mail: jachta@lit.cz
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Hradec Králové.