Pracovník v sociálních službách

  • Orlová

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
splnění kvalifikačních požadavků dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, min. kurz pracovníka v sociálních službách
trestní bezúhonnost
komunikační dovednosti,
psychická odolnost,
schopnost samostatné i týmové práce
uživatelská znalost práce na PC,
osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, kreativita,
hra na hudební nástroj vítána
pozitivní vztah k lidem bez domova

Nabízíme:
zkrácený pracovní úvazek 0,8 max. 30 hod,
možnost dalšího prohlubování vzdělání,
kreativní způsob práce,
zázemí malého kolektivu,
mzdové podmínky: 10 720,-Kč, zvláštní příplatek 480,-Kč, příplatky za SO,NE a svátky, po zkušební době osobní ohodnocení
nepřetržitý provoz (denní, noční a někdy odpolední),

Podmínka:
V rámci směnného provozu je potřeba zajišťovat i výměnu PB láhvi na plyn a v topné sezóně se přikládá do kotle na tuhá paliva.

Předpokládaný nástup 1. 9. 2017

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu vedouci.adorlova@slezskadiakonie.cz. V předmětu emailu uveďte VŘ - pracovník v sociálních službách. Přihláška bude obsahovat strukturovaný ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS. Na neúplné přihlášky či přihlášky přijaté po tomto termínu nebude brán zřetel!
Volné místo pracovník v sociálních službách pro lokalitu Orlová.