DĚLNÍK V ELEKTROTECHNICE

  • Stráž nad Nisou

Pracovní místo ( DĚLNÍK V ELEKTROTECHNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: strojní a ruční práce ve výrobě el. součástí a materiálu, výroba desek plošných spojů, montáže sestav a podsestav kabelových svazků, přípravné práce včetně balení výrobků, obsluha výrobní linky a zařízení, zapisování výkazů spojených s pracovní činností.
Požadujeme: manuální zručnost, flexibilita, pečlivost, svědomitost, barvocit, dobrý zrak.
Nabídka: zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
Mzdové ohodnocení: 20 - 22 000 Kč (příplatky za přesčas, odpolední směnu, za svátek, víkendy), příspěvky na stravování.
V případě zájmu se dostavte na naši pobočku v Liberci v Mariánské ulici 1382/5a. Sídlíme v blízkosti pizzerie Maškovka a naproti bývalé kavárně Pošta. Otevírací dny PO-PÁ 8 - 16:00 hod.
Volné místo dělník v elektrotechnice pro lokalitu Stráž nad Nisou.